Eleaf iStick Pico Dual with MELO III Mini Збільшити зображення



Eleaf iStick Pico Dual with MELO III Mini

Стартовий набір iStick Pico Dual з атомайзером MELO III Mini здатний працювати в режимі: VW/TC-Ni/TC-Ti/TC-SS316/TCR, на змінних батареях 18650. бака 2 мл.

Докладніше

Наявність: Немає у наявності

1 200 грн

Придбати

Електронна сигарета Pico Dual with MELO III Mini

(Акумулятори 18650 не входять в набір)

Компанія Eleaf не стоїть на місці, після серії доробок та візуального вдосконалення серії бокс модів Pico, на ринок виходить новий мод, що працює вже на двох змінних акумуляторах 18650 з максимальною потужністю 200W і назвали його Pico Dual. Як і раніше, стартовий набір комплектується атомайзером MELO III Mini.

Електронна сигарета Pico Dual with MELO III Mini

Зовнішній вигляд

Атомайзер

Стартовий набір від виробника комплектується атомайзером MELO III Mini, що працює на змінних Випараровувачах серії Eleaf EC. Бак розрахований на 2 мл рідини і є повністю розбірним, що полегшує його подальше обслуговування.

Атомайзер Eleaf MELO III Mini у розборі

У нижній частині бака встановлено регульоване кільце, за допомогою якого користувач може сам налаштувати бажаний обдув повітря на спіраль.

Функціональність

< Бокс мод включає в себе всі поширені режими ширяння, які доступні на сьогоднішній день: варіватт (VW) з регулюванням потужності від 1 до 200W, термоконтроль (TC) на дротах (нікелю, титану, нержавіючі сталі), а також режим TCR.

Різна інформація на дисплеї

Автономність< /h3>

У роботу пристрій приводять два змінні акумулятори формату 18650 (не комплектуються в наборі). Для використання пристрою на максимальній потужності виробник рекомендує високострумові батареї із силою струму від 20А. Заряд акумуляторів здійснюється через micro USB порт, розташований в нижній частині моди, але для тривалої експлуатації пристрою, виробник рекомендує використовувати спеціальні зарядні пристрої для АКБ.

Посадковий відсік для акумуляторів 18650

Бокс мод з накрученим адаптером під USB

Вейп шоп bezPepla пропонує Вам купити стартовий набір iStick Pico Dual з MELO III Mini за найнижчою ціною. Безкоштовна доставка по всій території України, а також подарунки у вигляді рідини. #050505; border-style: solid; border-width: 1px; colspan="3">Комплектація Бокс мод Eleaf iStick Pico Dual 1 шт

Електронна сигарета Pico Dual with MELO</p></td></tr><tr><td style= Атомайзер Eleaf MELO III Mini_x000D style="border-style: solid; border-width: 1px; text-align: center;">1 шт Випараровувач Eleaf EC Head (0.5 Ом)1 шт Випараровувач Eleaf EC Head (0.3 Ом)1 шт Провід micro USB1 шт Кільця ущільнювачів1 шт Адаптер 510/USB1 шт Інструкція1 шт Упаковка1 штХарактеристики Вага електронної сигарети153 г Висота електронної сигарети119 мм Висота бокс мода75 мм Ширина бокс мода46 мм Товщина бокс мода44 мм Довжина атомайзера51.6 мм Діаметр атомайзера22 мм Об'єм атомайзера2 мл Різьбове з'єднання510 Довжина дроту micro USB1 м Вихідна потужність1 - 200 W Діапазон температури в режимі TC100 - 315 °C Діапазон опору в режимі POWER0.1 - 3.5 Ом Діапазон опорів у режимі TC0.05 - 1.5 Ом

Напишіть свій відгук

 Eleaf iStick Pico Dual with MELO III Mini

Eleaf iStick Pico Dual with MELO III Mini

Стартовий набір iStick Pico Dual з атомайзером MELO III Mini здатний працювати в режимі: VW/TC-Ni/TC-Ti/TC-SS316/TCR, на змінних батареях 18650. бака 2 мл.

Напишіть свій відгук